sobota, 5 stycznia 2013

11/15 "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"

I kolejny wpis. Tym razem przywędrował do mnie album Moniki75 z tematem: "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Z początku bałam się, że nie będę wiedziała jak to ugryźć, ale po przeczytaniu listu przewodniego wszystko się rozjaśniło:) A mianowicie, każda z wpisujących się miała za zadanie pokazać miejsce/a, które bardzo chciałybyśmy zobaczyć lub nawet tam zamieszkać. Dla mnie jest kilka takich miejsc, które bardzo bardzo chciałabym zobaczyć.. Ale postanowiłam skupić się na samych Włoszech. A są to: interesująca mnie Wenecja, Bari, z którym związana przez wiele lat była moja ciocia i na pierwszym miejscu, urzekająca Toskania... Tak, Toskania to mój zdecydowany faworyt:))
Album dość spory, o ile się nie mylę format 20x20cm, także można było sobie poszaleć:D

I kilka zdjęć - dość pochmurno było w tym czasie kiedy próbowałam robić fotki, dlatego też jest wersja z użyciem lampy błyskowej i bez niej, tak dla porównania i uwydatnienia rzeczywistej kolorystyki papierów..


I jak Wam podoba się wpis?

3 komentarze:

  1. Nastrojowy wpis... też przepadam za Toskanią, choć i Bari mi się podoba (szczególnie w Twoim wydaniu) ;-) pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale śliczne <333
    Cudowne zdjęcia *.*

    OdpowiedzUsuń