piątek, 22 lutego 2013

15/15 "W moim ogrodzie" cz.I

Teraz przyszła kolej na przedstawienie mojego albumu wędrownego. Ze względu na sporą ilość zdjęć wpis ten podzieliłam na dwa posty. Tutaj zaprezentuję wędrownika przed wysyłką w drogę a w drugiej części już wypełniony album jaki do mnie powrócił po długiej wędrówce:)

A więc tak. Tematem mojego albumu było "W moim ogrodzie". Prosiłam o zrobienie wpisów dotyczących ogrodów czy ogródeczków każdej z osób się wpisujących. Chciałam by było radośnie, kolorowo i kwiatowo. Dodatkowo można było umieścić jakąś sentencję, złotą myśl itp.

A tak oto wyglądał mój wędraś przed wyruszeniem w długą drogę jaką pokonał. Spięcie albumu (a raczej zawiązanie) jest wersją tymczasową. Cały albumik postanowiłam utrzymać w delikatnym klimacie.
A oto i niepozorna okładka:


I wgląd na jeszcze cieniutki albumik:


Ozdobiłam również strony wewnętrzne. Na lewej stronie umieściłam list przewodni z wytycznymi dotyczącymi wpisów, a po prawej stronie mój wpis wraz ze zdjęciem chryzantem z mojego ogródka.


I zbliżenia:Na wewnętrznych stronach tylnej okładki zostawiłam miejsce na wpisy uczestniczek, oraz mapkę, na której chciałam by zaznaczyć miejsce swego zamieszkania każdej uczestniczki tak by zobrazować jaką drogę pokonał mój albumik w swojej wędrówce.


I zbliżenia:I jeszcze tylna okładka w pełnej krasie:)


I to by było na tyle. Następnym razem pokażę środek albumu.
Pozdrawiam:)

1 komentarz:

  1. Śliczny! Bardzo delikatny Twój wpis idealnie komponuje się z całością.Już nie mogę się doczekać reszty!

    OdpowiedzUsuń