piątek, 30 grudnia 2011

Na fali aforyzmów...

Idąc za ciosem pokazuję jeszcze jeden wpis do wędrasia. Również była to edycja tajna. Tym razem temat to: "Na fali aforyzmów". Z tego co kojarzę to chodziło o zawarcie w swym wpisie dowolnych aforyzmów, cytatów, złotych myśli związanych z motywem morza, jeziora, fali itp. Moja wizja wpisu wygląda tak:
Chciałam jeszcze dodać, że pod poprzednim postem odpowiedziałam na komentarze, osoby zainteresowane prosiłabym o zajrzenie ponownie do tego postu. Jakoś rzadko odpowiadam na posty, za wszystkie opinię oczywiście bardzo dziękuję:**** Wasze słowa zawsze motywują mnie do dalszego tworzenia i udzielania się tutaj. Jednakże jeśli już odpowiadam na dany komentarz to swoją odpowiedź również pisze w komentarzach. Jeśli chcecie żebym pisała tak jak niektóre z Was w następnym poście to dajcie znać. Po prostu nie wiem jak dla Was byłoby lepiej i wygodniej.

Nie wiem czy jutro tutaj zajrzę, więc już dzisiaj chciałabym życzyć Wam udanej zabawy sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który mija, żebyście się rozwijały w swojej twórczości, oczywiście życzę Wam więcej czasu dla siebie (o który jak wiadomo coraz trudniej) i żeby spełniły się wszystkie Wasze marzenia i plany.

(zdjęcie pochodzi z internetu)

3 komentarze:

 1. Agniesiu, dobrego roku , powodzenia na studiach i choć trochę wolnego czasu na robótki! Przeczytałam odpowiedź, piszesz zrozumiale, to we mnie siedzi leniuszek, by nauczyć się tych wszystkich terminów!

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnieś wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok 2012

  wpis wygląda ciekawie z tą gazą - podobają mi się takie dodatki

  jeśli mogę wtrącić co do komentarzy to ja jednak wolę odpowiedzi w kolejnym poście bo czasem zapominam gdzie o co pytałam a tak czytając post widzę odpowiedź i już nie muszę szukać, ale to tylko moje zdanie ;)
  pozdrawiam !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Spełnienia marzeń w Nowym Roku i obfitej weny twórczej :-)

  OdpowiedzUsuń