poniedziałek, 29 sierpnia 2011

TUSALową zabawę czas zacząć;)

Kilka dni temu zapisałam się do zabawy organizowanej przez CyberJulkę.Krótko mówiąc, TUSAL (Całkowicie Bezużyteczny SAL), bo tak ta zabawa się nazywa, polega na zbieraniu resztek hafciarskich do uprzednio przygotowanego słoiczka. W dacie każdego nowiu w czasie trwania zabawy robimy zdjęcie słoiczka i pokazujemy na blogu. Oto te daty (tak bym je pamiętała, więc zamieszczam):

 Daty nowiu od sierpnia do grudnia 2011 r.:
- 29 sierpnia,
- 27 września,
- 26 października,
- 25 listopada,
- 24 grudnia.

Tutaj wszystko jest dalej dokładnie opisane co i jak, więc już nie bedę powielać:)

Jako, że dzisiaj jest 29 sierpnia, więc pokazuję mój słoiczek. Jest jeszcze pusty (ostatnio nic nie wyszywałam) i nie ma zakrętki, bo niestety nie zdążyłam dzisiaj wykończyć zdobienia, jakie przygotowuję, ale jutro wieczorem podmienię zdjęcie;)


Edit: A więc skończyłam wyszywać zdobienie na zakrętkę TUSALowego słoiczka i zgodnie z zapowiedzią (choć później niż myślałam) wstawiam zdjęcia. Wyszywałam dwoma niteczkami na kanwie 70 oczek na 10 cm, a więc strasznie drobniutkie to to wyszło. Pierwszy raz pracowałam na takiej kanwie, ale nie było źle:) Wzorek to poszczególne elementy większego wzoru. Kolorki dobierałam sama:)


A cały słoiczek wygląda tak:

2 komentarze:

  1. Ooo..ciekawie się zapowiada :) Teraz pozostaje tylko czekania na następne fotki ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgrabny ten Twój słoiczek:) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń